Vybíráme skříň na míru

Před pořízením skříně na míru na vašich bedrech spočívá nelehký úkol. Podle čeho se rozhodnout? Jak vybírat? Bude lepší to nebo to provedení? Pokusíme se vám nyní nabídnout několik bodů, na které byste při výběru měli hledět, a rozhodnutí vám tak usnadnit.

Co ve skříni chcete uskladnit?

Pokud pořizujete skříň na míru, jistě pro to máte pádný důvod. Pravděpodobně chcete přehledně uskladnit spoustu věcí. Podle charakteru těchto věcí je nutné vybírat skříň. Chystáte se uskladnit šaty? Chcete do skříně schovat centrální vysavač?  Nebo se potřebujete zbavit nepotřebného harampádí, pro které nemáte časté využití? Všechny tyto problémy lze pomocí skříně na míru vyřešit, ale je nutné jim podřídit její provedení.

Skřín na míru jako šatník

Pokud se skříní na míru počítáte jako se šatníkem, jistě oceníte volby různých doplňků, jako jsou věšáky na oblečení, či praktické zásuvky. Další volbou jsou různé kravatovníky, kalhotovníky, a v případě nouze dobře poslouží například i držák na žehličku, které vždy bude připravena k rychlému srovnání nedokonalostí na vašich šatech. 

Skrýš pro centrální vysavač

Skříně na míru také často bývají využívány k uskladnění jednotky centrálního vysavače. To ocení zejména majitelé bytů, ve kterých se nenalézá technická místnost (kotelna, garáž atd.), tak jako v domech, kde bývá vysavač obvykle uskladněn. 

Pojmou všechno

Skříně na míru však pojmou cokoli. Dle uvážení si můžete poskládat jejich vnitřní vybavení tak, jak potřebujete. K dispozici jsou kromě vzpomínaných kravatovníků a dalších doplňků i různé drátěné koše, police a držáky. Fantazii se tedy meze nekladou, a vám se tak otvírá možnost nejen přehledně uskladnit své věci, ale také doladit celkovou tvář interiéru vašeho bytu.